E-R 8.00 – 18.00

TEATED

Vaktsineerimiseks vajalik etteregistreerimine telefonil: 6540230
Hind: 15€

  • 65-aastastele ja vanematele gripivaktsiin tasuta.
 NB! Vaktsineerime vaid Laagri Perearstikeskuse patsiente!

Vastuvõtule registreerimine toimub telefonil 654 0230. Telefonile vastavad kõnekeskuses pereõed, kes teostavad ka esmase nõustamise. 

Oleme saanud tagasisidet, et Laagri Perearstikeskuse kõnekeskus on tihti hõivatud, soovime siinkohal teavitada, et oleme probleemist teadlikud ning oleme hetkel arendamas antud süsteemi, et olla patsientidele kättesaadavamad. Kõnekeskus on töös kogu keskuse avatud olemise vältel, korraga vastavad kõnedele 2-3 pereõde. 

Vastuvõtule registreerimisel palume Teil lühidalt täpsustada oma tuleku põhjus, et saaksime Teile pakkuda sobivaima ja kiireima lahenduse.

Mitme pereliikmega/tervisemurega vastuvõtule tulles palume broneerida kaks aega.

Kui Te siiski ei saa tulla vastuvõtule kokkulepitud ajal, palume meid teavitada sellest esimesel võimalusel!

Vastame teie e-kirjale esimesel võimalusel. 

  • Haiguslehti e-kirja teel ei ava.
  • E-kirja teel aegu ei broneerita, palun helistage meile!

NB! SAAME KIRJU PÄEVAS ÜLE 100, MIS TÄHENDAB, ET TÄPNE PROBLEEMISÕNASTUS AITAB MEIL TEILE OPERAVIISELT LAHENDUST PAKKUDA.  Ebamäärastele ja puuduliku infoga kirjadele me kahjuks hetkel vastatata ei jõua.  

Aitäh mõistva suhtumise eest!

  • Perearstikeskusesse palume pöörduda telefoni või e-maili teel. Perearstikeskusesse tohib kohale tulla ainult eelneval kokkuleppel ja õigeks ajaks vastuvõtule tulles. Ära võta kaasa ühtegi inimest, kes ei peaks vastuvõtul olema.
  • Kordusretsepti soovid palume esitada retsept@laagriperearst.ee.
  • Vereanalüüsiks peab aja registreerima telefoni teel. 
  • Kui Teil on kokku lepitud aeg ja te olete ootamatult haigestunud, siis palume Teil helistada ja leppida kokku edasine tegevus.
uuringud-min